hliníkové ploty a brány

V našej ponuke sa nachádza viacero dizajnových prevedení hliníkových plotov v priehľadnom aj nepriehľadnom prevedení. Vďaka možnosti kombinácie typov a farieb je finálny dizajn závislý iba na individuálnych požiadavkách zákazníka. Plotové dielce sú zhotovené z hliníkových profilov, ktoré sú opatrené kvalitnou povrchovou úpravou pomocou vypaľovanej práškové farby Tiger alebo pomocou technológie Decoral. Pre zaistenie maximálnej kvality a pevného spojenia využívame výhradne nerezový spojovací materiál. Ploty sa štandardne dodávajú s 5 ročnou zárukou..   

Cenovú ponuku získate pomocou kontaktného formulára

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme.

okenicový plot

Design ako žalúzie. Okenicový plot je najpredávanejší hliníkový typ plotu v našej ponuke. Celkový dizajn pripomínajúci vonkajšie žalúzie, ktoré sú pri dnešných novostavbách veľmi obľúbené vytvára zaujímavý dizajnový prvok. Vďaka tvaru čepele je možné zvoliť mieru priehľadnosti plotu podľa želaní zákazníka. Štandardne sa vyrába v horizontálnom uložení ale je možné aj uložiť lamely vertikálne do hliníkového rámu. Maximálne rozmery okenicového dielcu sú až š. 6000 x v. 6000 mm. Podľa šírky, výšky alebo celkovej plochy sú používané rôzne typy výstuh pre maximálnu pevnosť vášho plotu.

lamelový plot

Lamelový plot je jednoduché oplotenie vášho domu. Tento typ sa vyrába v troch rôznych šírkach lamiel a to 60mm, 100mm a 200mm.  Lamely sú štandardne uložené vertikálne ale môžu byť montované aj horizontálne. Maximálne rozmery lamelového plota sú až š. 6000 x v. 6000 mm Podľa šírky, výšky alebo celkovej plochy sú používané rôzne typy výstuh pre maximálnu pevnosť vášho plotu.

plný plot

Nepriehľadný moderný plot je moderné riešenie zaručujúce plnú nepriehľadnosť. Kombináciou rôznych profilov a farebných kombinácií dochádza k zaujímavému efektu a možnosti prispôsobenia plotu akémukoľvek vzhľadu stavby. Podľa individuálnych požiadaviek môžeme dodať akúkoľvek veľkosť profilu. Plot dodávame v horizontálnom i vertikálnom uložení. Maximálne rozmery hliníkového plota sú až š. 6000 x v. 6000 mm. Podľa šírky, výšky alebo celkovej plochy sú používané rôzne typy výstuh pre maximálnu pevnosť vášho plotu.