Hliníkové Pergoly

Hlavné funkcie

Pergoly boli pôvodne určené ako záhradný doplnok a ako opora popínavým rastlinám. V dnešnej dobe sú terasy primárne  určené ako miesto oddychu alebo ako pracovné miesto na čerstvom vzduchu. Tento trend zvýšil požiadavky zákazníkov na komfort. Hlavným dôvodom montáže pergoly je maximálne využitie terasy aj v nepriaznivom počasí.

Bioklimatické Pergoly

Na dnešnom trhu existuje veľké množstvo pergolí, ale najprevratnejším variantom v novodobej architektúre je hliníková bioklimatická protidažďová pergola.   Bioklimatická pergola je vyrobená z pevnej hliníkovej zliatiny. Nie len samotná konštrukcia ale tiež  ostatné  komponenty sú vyrobené z kvalitného materiálu , a to z nerezovej ocele. Použitie týchto materiálov zaisťuje dokonalú odolnosť a dlhú životnosť konštrukcie.   Čo sa týka estetickej hodnoty, pergoly tohto typu sú väčšinou  navrhnuté v minimalistickom designu s rovnou strechou a ostrými pravouhlými rysmi  nosnej konštrukcie, ktorá je vyplnená naklápacími lamelami. Tento funkcionalistický vzhľad dokonalo ladí s väčšinou novostavieb navrhnutými v tomto duchu.

Pergoly Lewens

Zasklené pergoly MURANO od kvalitného nemeckého výrobcu LEWENS fungujú ako účinná ochrana proti dažďu a rozširujú obytnú plochu rodinných domov.  Precízne prevedenie každého detailu a široká ponuka doplnkov, to sú kvalitné pergoly LEWENS.  K dispozícii sú tri typy hliníkových pergol tohto výrobcu.  

PERGOLY ECONOMY

Pergoly Economy sú tým pravým riešením, kvalitná hliníková konštrukcia s povrchovou úpravou komaxitovej farby zaručuje dlhú životnosť bez údržby, polykarbonátové zakrytie, alebo zakrytie bezpečnostnými sklami (iba v modeli STYLE) zaručujú účinnú ochranu proti dažďu, všetky modely majú integrovaný odvod vody z odkvapu stĺpikom konštrukcie , tak aby bola dažďová voda účinne odvedená. Pergoly Economy je možné rozšíriť aj o screenové rolety, alebo posuvné zasklenia stien pergoly ako rozšírenie na zimnú záhradu, prípadne je možné ju vybaviť infražiaričom alebo prídavnými LED panelmi. Hlavnou výhodou hliníkových pergol je ľahká hliníková konštrukcia odolná voči zaťaženiu a tiež poveternostným vplyvom. Konštrukcia hliníkové pergoly je povrchovo opatrená práškovou (komaxitovou) farbou, ktorá zaručuje vysokú životnosť, stálofarebnosť a vysokú odolnosť proti oteru a poškriabaniu.

Cenovú ponuku získate pomocou kontaktného formulára

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme.