HLINÍKOVÉ PERGOLY LEWENS

Hlavné funkcie

Zasklené pergoly MURANO od kvalitného nemeckého výrobcu LEWENS fungujú ako účinná ochrana proti dažďu a rozširujú obytnú plochu rodinných domov.  Precízne prevedenie každého detailu a široká ponuka doplnkov, to sú kvalitné pergoly LEWENS.  K dispozícii sú tri typy hliníkových pergol tohto výrobcu. 

Cenovú ponuku získate pomocou kontaktného formulára

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme.

murano integrale

Okrem klasickej pergoly ponúka výhodu v integrovanej strešnej markíze. Zasklenie bezpečnostnými sklami je samozrejmosťou ako aj odtokový žľab s integrovaným zvodom dažďovej vody v nosnom stĺpiku. Maximálne rozmery pergoly sú 7x5 metrov. Pri modulovej montáži je možné dosiahnuť dĺžky až 10 metrov. Pergolu je možné zaskliť posuvnými alebo pevnými sklami a navyše vybaviť aj Screenovými roletami. Na výber je 21 štandardných farieb konštrukcie pergoly. Všetky pergoly so systémom SOMFY Tahoma a connexoon je možné ovládať pomocou PC alebo smartfónu.

murano puro

Maximálne rozmery tejto pergoly sú 7 m šírky a 3,5 m hĺbka. Na výber je 23 štandardných farieb konštrukcie pergoly.Všetky pergoly so systémom SOMFY Tahoma a connexoon je možné ovládať pomocou PC alebo smartfónu.
Pergolu je možné zaskliť posuvnými alebo pevnými sklami a navyše vybaviť aj Screenovými roletami.
Strecha pergoly je navrhnutá a pripravená na inštaláciu tieniacej markízy.  

murano vetro

Maximálne rozmery tejto pergoly sú 7 m šírky a 5 m hĺbka. Na výber je 23 štandardných farieb konštrukcie pergoly. Všetky pergoly so systémom SOMFY Tahoma a connexoon je možné ovládať pomocou PC alebo smartfónu. Pergolu je možné zaskliť posuvnými alebo pevnými sklami a navyše vybaviť aj Screenovými roletami. Strecha pergoly je navrhnutá a pripravená na inštaláciu tieniacej markízy.  

Technické vlastnosti

dážď

Ochrana proti dažďu.

sneh

Ochrana proti snehu.

osvetlenie

Osvetlenie LED svietidlami.

bezpečnosť

Strešné sklá s bezpečnostnou fóliou.

záruka

5 ročná záruka.

pôvod

Vyrobené v Nemecku.

Farba

Štruktúrované RAL farby.

Materiál

Kvalitná hliníková konštrukcia.

Galéria našich prác